CRM MARKETING ELEMZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az euró-zóna második legnagyobb pénzügyi csoportjának tagja és piacvezető az áruhitelezés és a lakossági fogyasztási hitelezés területén. Új munkatársat keresünk számukra az alábbi pozícióba:

A cég 2022-ben elnyerte a Családbarát Munkahely minősítést, tavaly pedig a leggondoskodóbb vállalat díjat a juttatásaikért és kollégáik jóllétét támogató programjaikért.

Ha szeretnél egy olyan példaértékű vállalatnál dolgozni, amely a fenntartható fejlődés elkötelezett híveként fokozatosan beépíti a környezetvédelmi szemléletmódot vállalati kultúrájába és üzleti tevékenységébe, akkor jelentkezz!
Feladatok, amikben számítanak Rád:
  • Vezetőség számára döntéseket előkészítő statisztikák, riportok, elemzések összeállítása
  • Hitelkártya, személyi kölcsön, takarékszámla, valamint lekötött betét értékesítési kampányok elkészítésében és lebonyolításában való részvétel
  • Kampányokhoz tartozó elemzési feladatok, eredmények kiértékelése, kampányok optimalizálása
  • Ügyfélszegmensek és kommunikációs csatornák hatékonyságának mérése
  • Eseti kimutatások és elemzések készítése
  • Az adatok alapján önállóan üzleti irányok, döntési pontok meghatározása
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 év pénzügyi szervezetnél / banki környezetben szerzett marketing elemzői tapasztalat
  • SAS rendszer és SQL ismerete
  • Biztos statisztikai ismeretek és tapasztalat az adatbázisok elemzésében
Előnyök:
  • Pénzügyi, gazdasági, vagy informatikai végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Pyton programozási nyelv ismerete
  • Tableau, vagy más adatvizualizációs eszköz ismerete
Amit Partnerünk tud nyújtani:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér
  • Éves bruttó 424.000 Ft Cafeteria (próbaidő letelte után)
  • Bónusz rendszer (évente 1x1 havi alapbér egyéni teljesítmény alapján és 1x1 havi alapbér céges eredmények alapján)
  • Fogászati kedvezmények, kedvezményes hitelfelvétel, egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Gyümölcsnap, irodai masszázs, közösségi programok (pl. sportversenyek, kutyás nap, jótékonysági események, stb.)
  • Modern irodai körülmények, semi-open office
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Budapest, 6. kerület - Eiffel Tér Irodaház (Nyugati pályaudvartól 2 perc sétára)
  • Hétfőtől péntekig, 8:00 és 17:30 között rugalmasan napi 8 óra, 30 perces ebédszünettel
  • Betanulás után heti 2 nap Home Office lehetőség
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?