SENIOR .NET DEVELOPER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk, az osztrák anyacéggel rendelkező Lagermax Autótranszport Kft.
több, mint 300 dolgozójának biztosít egy stabil, kiszámítható megélhetést.
Budaörsi telephelyén 34 éve lát el különböző autólogisztikai feladatokat.

Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Feladatok:
  • Új és meglévő rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • Üzleti igények megértése, szakmai elemzése és implementálása
  • .NET Core 8 + WPF + C# technológiák alkalmazása
  • Hibajavítás, tesztelés
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség IT területen
  • Minimum 5 év szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Microsoft .Net (core) keretrendszer és C# nyelv alapos ismerete
  • Tapasztalat komplex MS SQL tárolt eljárások és lekérdezések készítésében
  • GIT verziókövető rendszer ismerete
  • Nyitottság az önfejlesztésre / önálló tanulásra
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
Előnyt jelent:
  • Agilis módszertan használata
  • WPF technológiákban jártasság
  • Android fejlesztési tapasztalat (Xamarin platform, Android Studio)
Amit partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Udemy előfizetés biztosítása a kollégáknak
  • Eseti jelleggel home office lehetőség
  • Megbízható, stabil hátterű vállalat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budaörs
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig: 08:00-16:30 vagy 07:30-16:00
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk globális vezető a védelmi, a légi- és űripar, valamint a biztonsági és közlekedési megoldások terén. Jelenleg bővül szoftveres csapatuk, ahol lehetőség nyílik részt venni a vasúti biztosítóberendezési rendszerek fejlesztésében és modernizálásában. Amennyiben érdekel a technológiai innováció és szeretnél részt venni a közlekedésbiztonság fejlesztésében, akkor várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízóm italcsomagolás visszaváltó gépek fejlesztésére és értékesítésére specializálódott. Az EU-s irányelveknek megfelelő PET-üveg és alumínium betétdíj bevezetése miatt folynak teljesen új egyedi tervezésű mobilautomata fejlesztések. A beágyazott szoftverfejlesztő csapatuk bővülése miatt keressük mikrovezérlők programozásában jártas új munkatársukat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 20 nap múlva