ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Kecskemét

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Saubermacher-Magyarország Kft. 30 éves hazai múlttal rendelkező
osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat.

Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése
és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz
és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás.

Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk
BUDAÖRSI telephelyükre az alábbi pozícióba:

Pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Értékesítési osztály adminisztrációs háttértámogatása
  • Számlázásban való részvétel (teljesítésigazolások, számlamellékletek összeállítása)
  • Havi jelentések összeállítása, küldése a partnerek részére
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Munkatársakkal, telephelyekkel napi szintű kapcsolattartás
  • Ajánlatok előkészítése, elkészítésében való részvétel
  • Árajánlathoz szükséges információk összegyűjtése
  • Bejövő bizonylatok rögzítése saját vállalatirányítási rendszerben
Téged keresnek, amennyiben:
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Szereztél már korábban adminisztrációs munkakörben tapasztalatot
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Precíz és proaktív személyiséged van
  • Magabiztosan használod az Excelt
Előnyt jelent, ha:
  • Rendelkezel hulladékgazdálkodási tapasztalattal
  • Legalább alap szinten beszélsz angolul vagy németül
Amit kínálnak:
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Havi cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Személyes-és szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet, támogató- jó hangulatú csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budaörs, Kecskemét vagy Galgamácsa.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk elkötelezett a fenntartható megoldások mellett saját ágazatában és a kiszolgált iparágakban is. Egy nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata, globális piacvezető a vegyi anyagok és összetevők forgalmazásában. Hosszútávú perspektívával rendelkező, 11 fős számviteli csapatukba keressük magabiztos pénzügyi tudással rendelkező új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva

Megbízónk pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében Gazdálkodási Főosztály, Pénzügyi és Számviteli Osztály az alábbi Munkakör/feladatkör betöltésére:

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Partnerünk Magyarország egyik legdinamikusabban növekvő alapkezelője, amely innovatív és egyedi megoldásaival folyamatosan törekszik arra, hogy az általa felvehető tevékenységek közül szinte egyedülálló módon minden területen meghatározó piaci részesedéssel rendelkezzen. Hozzájuk keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva