PROJEKTMÉRNÖK (IPARI AUTOMATIZÁLÁS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye, Országos

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium, Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk gyártástechnológia, ipari automatizálás területén kínál megoldást ügyfelei részére.
Fő területeik: optikai mérőműszerek, kamerarendszerek és saját fejlesztésű szoftverek.
Projekt folyamataik támogatására keresünk műszaki affinitással rendelkező csapattagot

pozícióba.
Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Helyszíni műszaki felmérések lebonyolítása
  • Műszaki egyeztetés a megrendelőkkel
  • Ajánlatkérések és műszaki tartalmak kidolgozása
  • Beszállítói, gyártói kapcsolattartás
  • Műszaki koncepció alkotásban való részvétel
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Gépészeti vagy villamos területen szerzett végzettség
  • Legalább 5 év gyártástechnológiai tapasztalat bármely iparágban, erős műszaki érdeklődés, összefüggések megértése
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Problémamegoldó készség, kreativitás, önállóság, rugalmasság
Előnyt jelent:
  • Kameraprogramozási ismeretek (Keyence, Omron, Cognex)
  • PLC, PC Programozói nyelvek ismerete
  • Tervező programok ismerete
Kínált juttatások:
  • Komplex juttatási csomagot biztosítanak: az alapjövedelmen felül cafetériával, és további bónuszokkal ismerik el a munkádat
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú tervek: folyamatban lévő projektjeik mellett, több projekt fejlesztése és indítása is szerepel a jövőbeli terveik között
  • A cég tulajdonosa, a területek vezetői aktívan részt vesznek a mindennapi feladatokban, számíthatsz a Vezetőségre
  • Családias hangulatú, összetartó csapattal várnak, melyet közös programokkal erősítenek - téli-nyári csapatépítőkkel, év végi, karácsonyi bulival, egészségnappal
  • A munkavégzés eszközei biztosítottak
  • Szakmai fejlődésed workshopokkal, tréningekkel támogatják
Munkavégzés helye:
  • Várpalota
  • Országos - helyszíni felmérések során
Amennyiben szívesen részt vennél egy lendületes csapat hétköznapjaiban, ahol műszaki szakismereteid hasznosítani és fejleszteni tudod, várjuk jelentkezésed egy frissített önéletrajz formájában a "jelentkezés" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Partnerünk a fémfeldolgozás specialistája. Sok éves gyártási tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte. Az iparból és az üzletberendezési ágazatból ismert cégeknek, valamint feltörekvő induló vállalkozásoknak dolgoznak. Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Gyártás, Termelés | Tolna megye

Szeretne egy szuper csapatban dolgozni? Fontos Önnek, hogy egy piacvezető, innovatív cégnél dolgozhasson? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy nemzetközi technológiai cégcsoport, melynek lajosmizsei gyáregysége speciális tömítések előállításával foglalkozik 2007 óta. Ha te is szeretnél egy innovatív, nagymúltú cég csapattagja lenni, akkor csatlakozz hozzájuk új munkatársként lajosmizsei telephelyükre az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 28 nap múlva